Перфоратор Metabo KHA 18 LTX BL 24 Quick 600211510
Фото 9 | 19 955 грн. Купити! Акумуляторний перфоратор Metabo KHA 18 LTX BL 24 Quick 600211510Tools.net.uaОфіційний партнер Metabo (Київ) Поскаржитись |
Metabo KHA 18 LTX BL 24 Quick 600211510
акк. 2 шт
3.5 Агод
, 5.5 Агодакк. 2 шт 4 Агод
акк. 2 шт 5.5 Агод
акк. 3 шт 3.5 Агод
акк. відсутній, без кейсаакк. відсутній, кейсРежими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Енергія удару:2.2 Дж
Число ударів:4500 уд/хв
Оберти холостого ходу:1200 об/хв
Тип патрона:SDS+, швидкозатискний
Джерело живлення:акумулятор, 18 В, 2 шт, 3.5 Агод
Вага:3.4 кг
В комплекті 600211500 2 акумулятора (4 Агод), в комплекті 600211510 — 2 акумулятора-3.5 та 5.5 Агод), в комплекті 600211540 — 2 акумулятора (4 і 5.5 Агод), в комплекті 600211660 — 2 акумулятора (5.5 Агод), в комплекті 600211960 — 3 акумулятора (3.5 Агод)
Всі характеристики
Характеристики KHA 18 LTX BL 24 Quick 600211510
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Metabo KHA 18 LTX BL 24 Quick 600211510
Ціни на Metabo KHA 18 LTX BL 24 Quick 600211510 |
---|---|---|---|---|
Metabo KHA 18 LTX BL 24 Quick 600211510 | від 19 955 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo KHA 18 LTX BL 24 Quick 600211500 | від 21 817 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo KHA 18 LTX BL 24 Quick 600211660 | від 25 315 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo KHA 18 LTX BL 24 Quick Set 600211960 | від 19 578 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo KHA 18 LTX BL 24 Quick 600211890 | від 13 927 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo KHA 18 LTX BL 24 Quick 600211840 | від 14 093 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →