Перфоратор Metabo KHA 18 LTX BL 24 Quick Set ISA 600211910
Відео 1Фото 10 | 23 726 грн. Купити! Акумуляторний перфоратор Metabo KHA 18 LTX BL 24 Quick Set ISA 600211910Tools.net.uaОфіційний партнер Metabo (Київ) Поскаржитись |
Metabo KHA 18 LTX BL 24 Quick Set ISA 600211910
Режими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Енергія удару:2.2 Дж
Число ударів:4500 уд/хв
Оберти холостого ходу:1200 об/хв
Тип патрона:SDS+, швидкозатискний
Джерело живлення:акумулятор, 18 В, 2 шт, 3.5 Агод
Вага:4.5 кг
Модель 600211900 поставляється без акумулятора, в комплекті моделі 600211910 два акумулятора (3.5 і 5.5 Агод), а в комплекті моделі 600211920 два акумулятора (5.5 Агод), а в комплекті моделі 600211930 два акумулятора (4 і 5.5 Агод)
Всі характеристики
Характеристики KHA 18 LTX BL 24 Quick Set ISA 600211910
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Metabo KHA 18 LTX BL 24 Quick Set ISA 600211910
Ціни на Metabo KHA 18 LTX BL 24 Quick Set ISA 600211910 |
---|---|---|---|---|
Metabo KHA 18 LTX BL 24 Quick Set ISA 600211910 | від 23 726 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo KHA 18 LTX BL 24 Quick Set ISA 600211920 | від 25 224 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo KHA 18 LTX BL 24 Quick Set ISA 600211930 | від 29 748 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo KHA 18 LTX BL 24 Quick Set ISA 600211900 | від 20 058 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →