Перфоратор Metabo KHA 18 LTX Set 600210930
Відео 1Фото 13 | 16 515 грн. Купити! Акумуляторний перфоратор Metabo KHA 18 LTX Set 600210930Tools.net.uaОфіційний партнер Metabo (Київ) Поскаржитись |
Metabo KHA 18 LTX Set 600210930
акк. 2 шт
3.1 Агод
акк. 2 шт 3.5 Агод
акк. 2 шт 4 Агод
, Li-Powerакк. 2 шт 4 Агод
, LiHDакк. 2 шт 5.2 Агод
акк. 3 шт 3.5 Агод
акк. відсутній, без кейсаакк. відсутній, кейсРежими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Енергія удару:2.2 Дж
Число ударів:4000 уд/хв
Оберти холостого ходу:1100 об/хв
Тип патрона:SDS+
Джерело живлення:акумулятор, 18 В, 3 шт, 3.5 Агод
Вага:2.7 кг
В комплекті 600210930 три акумулятори (3.5 Агод), а в комплекті 600210940 три акумулятори (4 Агод)
Всі характеристики
Характеристики KHA 18 LTX Set 600210930
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
anonim
14 листопада 2019, 21:24
Перфоратор 18 v3,5А #
Перфоратор 18 v3,5А можно ли установить 8А аккумулятор
Відеоогляди
Модификації Metabo KHA 18 LTX Set 600210930
Ціни на Metabo KHA 18 LTX Set 600210930 |
---|---|---|---|---|
Metabo KHA 18 LTX 600210670 | від 15 381 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo KHA 18 LTX 600210820 | від 15 010 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo KHA 18 LTX 600210500 | від 18 601 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo KHA 18 LTX 600210800 | від 17 398 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo KHA 18 LTX 600210650 | від 17 302 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo KHA 18 LTX Set 600210930 | від 16 515 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo KHA 18 LTX 600210890 | від 10 865 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo KHA 18 LTX 600210840 | від 7 997 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →