Перфоратор Metabo KHA 36-18 LTX 32 600796650
Відео 1Фото 3 |
Metabo KHA 36-18 LTX 32 600796650
Режими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Енергія удару:3.1 Дж
Число ударів:4500 уд/хв
Оберти холостого ходу:1100 об/хв
Тип патрона:SDS+, швидкозатискний
Джерело живлення:акумулятор, 18 В, 4 шт, 5.2 Агод
Вага:5.3 кг
В комплекті 600796650 4 акумулятора (5.2 Агод), в комплекті 600796660 — 4 акумулятора (6.2 Агод), в комплекті 600796830 — 4 акумулятора (7 Агод), в комплекті 600796810 — 4 акумулятора (8 Агод)
Всі характеристики
Характеристики KHA 36-18 LTX 32 600796650
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo KHA 36-18 LTX 32 600796650
Акумуляторний перфоратор Metabo KHA 36-18 LTX 32 + 4 акк 18 V 5.2 Ah + ЗУ | 35 505 грн. |
Акумуляторний перфоратор Metabo KHA 36-18 LTX 32 600796650 | 35 506 грн. |
Акумуляторний перфоратор Metabo KHA 36-18 LTX 32 4 акб 5.2 Ah, 2 з/п, в ке | 35 506 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo KHA 36-18 LTX 32 600796650
Ціни на Metabo KHA 36-18 LTX 32 600796650 |
---|---|---|---|---|
Metabo KHA 36-18 LTX 32 600796650 | від 35 505 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo KHA 36-18 LTX 32 600796660 | від 37 132 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo KHA 36-18 LTX 32 600796830 | від 36 040 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo KHA 36-18 LTX 32 600796810 | від 35 440 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo KHA 36-18 LTX 32 600796840 | від 17 239 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →