Перфоратор Metabo KHA 36-18 LTX 32 600796810
Відео 1Фото 3 |
Metabo KHA 36-18 LTX 32 600796810
Режими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Енергія удару:3.1 Дж
Число ударів:4500 уд/хв
Оберти холостого ходу:1100 об/хв
Тип патрона:SDS+, швидкозатискний
Джерело живлення:акумулятор, 18 В, 4 шт, 8 Агод
Вага:5.8 кг
В комплекті 600796650 4 акумулятора (5.2 Агод), в комплекті 600796660 — 4 акумулятора (6.2 Агод), в комплекті 600796830 — 4 акумулятора (7 Агод), в комплекті 600796810 — 4 акумулятора (8 Агод)
Всі характеристики
Характеристики KHA 36-18 LTX 32 600796810
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo KHA 36-18 LTX 32 600796810
Усі ціни 6 →Акумуляторний перфоратор Metabo KHA 36-18 LTX 32 + 4 акк 18 V 8.0 Ah + ЗУ | 50 574 грн. |
Акумуляторний перфоратор Metabo KHA 36-18 LTX 32, 4 АКБ 8 Ah, MetaLoc 6007 | 50 574 грн. |
Акумуляторний перфоратор Metabo KHA 36-18 LTX 32, 4 акб 8.0 Ah, 2 з/п, у к | 50 574 грн. |
Metabo KHA 36-18 LTX 32 + 4 y LiHD 18V/8.0Ah (600796810) | 35 440 грн. |
Metabo KHA 36-18 LTX 32 + 4 y LiHD 18V/8.0Ah (600796810) | 36 326 грн. |
Metabo KHA 36-18 LTX 32 + 4 y LiHD 18V/8.0Ah (600796810) | 37 212 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo KHA 36-18 LTX 32 600796810
Ціни на Metabo KHA 36-18 LTX 32 600796810 |
---|---|---|---|---|
Metabo KHA 36-18 LTX 32 600796650 | від 35 505 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo KHA 36-18 LTX 32 600796660 | від 37 132 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo KHA 36-18 LTX 32 600796830 | від 36 040 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo KHA 36-18 LTX 32 600796810 | від 35 440 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo KHA 36-18 LTX 32 600796840 | від 17 239 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →