Перфоратор Metabo KHA 36 LTX 600795840
Відео 2Фото 11 |
Metabo KHA 36 LTX 600795840
Режими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Енергія удару:3.1 Дж
Число ударів:4500 уд/хв
Оберти холостого ходу:1100 об/хв
Тип патрона:SDS+, швидкозатискний
Джерело живлення:акумулятор, 36 В, немає
Вага:4.9 кг
Модель 600795840 поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, в комплекті моделі 600795510 два акумулятора (2.6 Агод) і зарядний пристрій в комплекті моделі 600795650 два акумулятора (5.2 Агод) і зарядний пристрій
Всі характеристики
Характеристики KHA 36 LTX 600795840
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo KHA 36 LTX 600795840
Акумуляторний перфоратор Metabo KHA 36 LTX (Без АКБ та ЗУ) (600795840) | 18 109 грн. |
Акумуляторний перфоратор Metabo KHA 36 LTX (каркас) MetaLoc 600795840 | 18 110 грн. |
Акумуляторний перфоратор Metabo KHA 36 LTX, без акб і з/п, у кофрі MetaLoc | 18 110 грн. |
Перфоратор акумуляторний Metabo KHA 36 LTX 36В SDS plus зі змінним патроно | 19 063 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo KHA 36 LTX 600795840
Ціни на Metabo KHA 36 LTX 600795840 |
---|---|---|---|---|
Metabo KHA 36 LTX 600795510 | від 25 278 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo KHA 36 LTX 600795650 | від 38 469 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo KHA 36 LTX 600795840 | від 18 109 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →