Пістолет для герметика Metabo KPA 18 LTX 600 601207850 (601207850)
Metabo KPA 18 LTX 600 601207850 |
|
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo KPA 18 LTX 600 601207850
Усі ціни 6 →Акумуляторний пістолет для герметика Metabo KPA 18 LTX 600 без АКБ (601207 | 13 419 грн. |
Акумуляторний картриджний пістолет Metabo KPA 18 LTX 600 (каркас) 60120785 | 13 333 грн. |
Акумуляторний пістолет для герметиків Metabo KPA 18 LTX 600, без акб і з/п | 13 333 грн. |
Пистолет для герметиков аккумуляторный Metabo KPA 18 LTX 600 (601207850) | 13 333 грн. |
Акумуляторний пістолет для герметика Metabo KPA 18 LTX 600 (18 В, без АКБ, | 13 333 грн. |
Акумуляторний пістолет для герметика Metabo KPA 18 LTX 600 без АКБ (601207 | 13 419 грн. |
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Артикул 601207850 — без акумулятора і зарядки
- Артикул 601207820 — в комплекті акумулятор (2 Агод) і зарядка
- Артикул 601207800 — в комплекті акумулятор (4 Агод) і зарядка
РекомендуємоПорівняти в таблиці →