Циркулярна пила Metabo KS 18 LTX 57 601857810
Відео 2Фото 5 |
Metabo KS 18 LTX 57 601857810 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo KS 18 LTX 57 601857810
Акумуляторна дискова пилка Metabo KS 18 LTX 57 + 2 акк 18 V 8.0 Ah + ЗУ (6 | 20 390 грн. |
Акумуляторна дискова пила Metabo KS 18 LTX 57, 2 акб 8 Ah 601857810 | 20 391 грн. |
Акумуляторна ручна дискова пилка Metabo KS 18 LTX 57, 2 акб 18 В LiHD 8.0 | 20 391 грн. |
Metabo Ks 18 Ltx 57 + 2 y Lihd 18V/8.0Ah 601857810 | 29 200 грн. |
Metabo Ks 18 Ltx 57 + 2 y Lihd 18V/8.0Ah 601857810 | 29 930 грн. |
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Артикул 601857890 — поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса
- Артикул 601857840 — поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, кейс в комплекті
- Артикул 601857700 — в комплекті 2 акумулятора (5.2 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 601857810 — в комплекті 2 акумулятора (8 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 601857830 — в комплекті 2 акумулятора (7 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 601857960 — в комплекті 3 акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
Модификації Metabo KS 18 LTX 57 601857810
Ціни на Metabo KS 18 LTX 57 601857810 |
---|---|---|---|---|
Metabo KS 18 LTX 57 601857890 | від 7 699 грн. | 22 пропозиції | ||
Metabo KS 18 LTX 57 601857700 | від 20 367 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo KS 18 LTX 57 601857830 | від 17 456 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo KS 18 LTX 57 601857810 | від 20 390 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo KS 18 LTX 57 601857960 | від 15 910 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo KS 18 LTX 57 601857840 | від 8 567 грн. | 6 пропозицій |