Циркулярна пила Metabo KS 55 600855000
Відео 2Фото 10 |
Metabo KS 55 600855000 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Купити Metabo KS 55 600855000
Усі ціни 17 →Дискова пила Metabo KS 55 (600855000) | 4 128 грн. |
Дискова пила Metabo KS 55 600855000 | 4 099 грн. |
Пила дисковая Metabo KS 55 (600855000) | 4 099 грн. |
Ручна дискова пила Metabo KS 55 (600855000) 600855000 | 4 099 грн. |
Типовий представник «золотої середини»
Інструмент Metabo часто в роботі ні в чому не поступається більш дорогим аналогам. І пилка KS 55 600855000 лише підтверджує це правило. Навіть зі штатним пільним диском вона легко, швидко і акуратно ріже пиломатеріали товщиною 40 – 50 мм.
Але розпускання товстих сирих дощок вздовж — не її профіль. Через відсутності розклинюючого ножа в м'яких матеріалах диск може «закусити». Втім, дана пила для розпускання дощок вздовж волокон і не призначена, для цього існують циркулярки потужніший або стаціонарні верстати.
Дуже зручно і трошки шумно
Конструкція пили добротна і надійна. Редуктор укладено в міцний корпус з литого алюмінієвого сплаву, який захищає механізм від пошкодження. Підошва хоча і не лита, але жорстка. Під час роботи вона не «гуляє», і настройки, задані користувачем, тримаються чітко.
Шкали регулювання глибини різу та кута нахилу диска — точні і зручні. Точності налаштувань вистачає для більшості теслярських і столярних робіт.
Серед недоліків варто відзначити достатньо високий рівень шуму під час роботи (пилки Bosch, Makita і DeWalt аналогічного класу потужності працюють тихіше), але це типова ознака всіх циркулярок середньої цінової категорії.
Все-таки пила, а не пилорама
Пила Metabo KS 55 600855000 — хороший вибір для майстрів, які займаються виробництвом дерев'яних виробів, будівельних бригад, які працюють на об'єктах, де є доступ до електричної мережі. А ось для розпускання довгих сирих дощок вздовж волокон вона точно не підходить.