Циркулярна пила Metabo KS 55 FS 600955500
Відео 1Фото 5 |
Metabo KS 55 FS 600955500 |
|
Лита підошва. Потужність, що віддається 670 Вт
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo KS 55 FS 600955500
Усі ціни 21 →Дискова пила Metabo KS 55 FS + кейс (600955500) | 6 532 грн. |
Дискова пила Metabo KS 55 FS з кейсом 600955500 | 6 533 грн. |
Дискова пила Metabo KS 55 FS в пластиковому кофрі 600955500 | 6 533 грн. |
Пила циркулярна Metabo KS 55 FS ручна (600955500) 600955500 | 6 877 грн. |
Пила дисковая Metabo KS 55 FS (600955500) | 6 533 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Артикул 600955000 — поставляється без кейса
- Артикул 600955500 — поставляється з пластиковим кейсом
- Артикул 600955700 — поставляється з кейсом Metaloc
- Артикул 690738000 — поставляється з пластиковим кейсом і шиною 631213000
- Артикул 691064000 — поставляється з пластиковим кейсом і шиною FS 160
Модификації Metabo KS 55 FS 600955500
Ціни на Metabo KS 55 FS 600955500 |
---|---|---|---|---|
Metabo KS 55 FS 600955000 | від 4 209 грн. | 40 пропозицій | ||
Metabo KS 55 FS 600955500 | від 4 410 грн. | 21 пропозиція | ||
Metabo KS 55 FS 600955700 | від 7 125 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo KS 55 FS Set 691064000 | від 9 480 грн. | 5 пропозицій |