Циркулярна пила Metabo KS 85 FS 601085000
Відео 4Фото 12 |
Metabo KS 85 FS 601085000 |
|
Професійна ручна циркулярка з 2000-ватним мотором. Цифри в назві моделі означають максимальну глибину пропилу - 85 мм (при використанні шини, що направляє, глибина різання не перевищує 80 мм, при пилянні під кутом 45° - 65 мм). Підошва дискової пилки Metabo KS 85 FS може нахилятися на 48 °. Вона відлита із легкого алюмінієвого сплаву. Усі налаштування (нахил, глибина пропилу та положення паралельного упору) здійснюються без використання допоміжних інструментів. Конструкція затискачів та важелів забезпечує надійну фіксацію деталей у вибраних положеннях, тому регулювання не збиваються під час роботи. Вага інструменту складає 8.4 кг. У комплект входять твердосплавний диск (діаметром 235 мм), алюмінієвий паралельний упор (з двома напрямними, що забезпечують жорсткість конструкції) та патрубок для підключення пилососу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Купити Metabo KS 85 FS 601085000
Усі ціни 16 →Ручна дискова пилка Metabo KS 85 FS (601085000) | 8 774 грн. |
Дискова пила Metabo KS 85 FS 601085000 | 8 777 грн. |
Пила дисковая Metabo KS 85 FS (601085000) | 8 777 грн. |
Дискова пила ручна Metabo KS 85 FS (601085000) 601085000 | 8 777 грн. |
Модификації Metabo KS 85 FS 601085000
Ціни на Metabo KS 85 FS 601085000 |
---|---|---|---|---|
Metabo KS 85 FS 601085000 | від 8 734 грн. | 16 пропозицій | ||
Metabo KS 85 FS 601085500 | від 13 002 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo Set KS 85 FS 691149000 | від 13 870 грн. | 5 пропозицій |