Шліфувальна машина Metabo LSV 5-225 600103000
Відео 6Фото 6 |
Metabo LSV 5-225 600103000 нерегульована штанга регульована штанга |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo LSV 5-225 600103000
Усі ціни 9 →Шліфмашина для стін Metabo LSV 5-225 + сумка + 4 шліфлісти (600103000) | 19 613 грн. |
Шліфувальна машина для стін та стель Metabo LSV 5-225 600103000 | 19 699 грн. |
Шліфувальна машина для стін Metabo LSV 5-225 600103000 | 19 699 грн. |
Шліфмашина для стін і стель Metabo LSV 5-225 (600103000) | 19 613 грн. |
Metabo LSV 5-225 600103000 | 25 120 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Metabo LSV 5-225 600103000
Ціни на Metabo LSV 5-225 600103000 |
---|---|---|---|---|
Metabo LSV 5-225 600103000 | від 19 613 грн. | 9 пропозицій | ||
Metabo LSV 5-225 Comfort 600136000 | від 26 209 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →