Набір електроінструменту Metabo LSV 5-225 Comfort + ASR 35 M ACP Set 690940000
Metabo LSV 5-225 Comfort + ASR 35 M ACP Set 690940000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo LSV 5-225 Comfort + ASR 35 M ACP Set 690940000
Шліфмашина для стін та стель Metabo LSV 5-225 Comfort + ASR 35 M ACP (6909 | 62 482 грн. |
Набір Metabo LSV 5-225 Comfort + ASR 35 M ACP Set 690940000 | 62 482 грн. |
Шліфувальна машина для стін Metabo LSV 5-225 Comfort + ASR 35 M ACP 690940 | 62 482 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →