Компресор Metabo MEGA 350-150 D 150 л (601587000)
Відео 1Фото 3 |
Metabo MEGA 350-150 D 90 л150 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo MEGA 350-150 D 150 л
Усі ціни 13 →Компресор Metabo Mega 350-150 D (601587000) | 52 064 грн. |
Компресор Metabo Mega 350-150 D 601587000 | 52 066 грн. |
Компрессор Metabo Mega 350-150 D 601587000 | 45 672 грн. |
Компресор Metabo Mega 350-150 D (601587000) 601587000 | 54 805 грн. |
Компресор Metabo Mega 350-150 D 601587000 | 52 066 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель MEGA 350-100 D — об'єм ресивера 100 л
- Модель MEGA 350-150 D — об'єм ресивера 150 л
Модификації Metabo MEGA 350-150 D
Ціни на Metabo MEGA 350-150 D |
---|---|---|---|---|
Metabo MEGA 350-100 D 90 л | від 26 799 грн. | 16 пропозицій | ||
Metabo MEGA 350-150 D 150 л | від 38 960 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →