Компресор Metabo MEGA 400-50 W 50 л мережа (230 В) (601536000)
Відео 1Фото 5 |
Metabo MEGA 400-50 W 50 л мережа (230 В) 50 л мережа (400 В) |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Купити Metabo MEGA 400-50 W 50 л мережа (230 В)
Усі ціни 17 →Компресор Metabo Mega 400-50 W (601536000) | 34 066 грн. |
Компресор Metabo Mega 400-50 W 601536000 | 33 999 грн. |
Компрессор Metabo Mega 400-50 W 601536000 | 34 066 грн. |
Компресор Metabo Mega 400-50 W (601536000) 601536000 | 33 999 грн. |
Компресор Metabo Mega 400-50 W 601536000 | 33 999 грн. |
Обладнання німецького бренду Metabo — запорука впевненою і продуктивної роботи на багато років. Компресор MEGA 400-50 W безпроблемно буде служити в майстерні або гаражі кілька років.
Німецька надійність
Модель не сама компактна і легка, метр в довжину і 73 кг вагою. Виручають масивні транспортувальні колеса, напрямні ролики і зручна ручка з вбудованою намотуванням кабелю. Стоянкове гальмо на роликах надійно фіксує конструкцію на місці.
50-літровий ресивер виглядає масивно і надійно, і загалом, вселяє довіру, особливо, коли дізнаєшся, що виробник дає на нього 10-річну гарантію від наскрізної корозії.
Висока функціональність
Не розчаровує і продуктивність. 393 літрів на вході, 300 на виході і номінальний тиск 10 бар дають змогу підключити досить широкий спектр пневмоінструментів, причому, три одночасно. Повний бак ресивера агрегат наганяє за півтори хвилини.
Абсолютна захист
Окремо відзначимо плавний пуск двигуна, реалізований завдяки манометрическому перемикачу з розвантажувальним клапаном.
Агрегат обладнаний регулятором робочого тиску, і фільтром-редуктор з манометром і маслорозпилювачем, що забезпечує чистоту повітря.
Фільтр рекомендується чистити кожні 250 годин і в міру засмічення міняти, а ось про заміну масла можна забути після першого зливу на цілих 500 годин експлуатації.
Загалом, Metabo MEGA 400-50 W з гідністю витримує будь-яку критику, але все ж купити його захочуть не всі. Причина проста — ціна майже $1000. За менші гроші можна купити 2 рівноцінних компресора, і не біда, що назва їм буде не Metabo.
Модификації Metabo MEGA 400-50 W
Ціни на Metabo MEGA 400-50 W |
---|---|---|---|---|
Metabo MEGA 400-50 W 50 л мережа (230 В) | від 33 957 грн. | 17 пропозицій | ||
Metabo MEGA 400-50 D 50 л мережа (400 В) | від 51 320 грн. | 16 пропозицій |