Ящик для інструменту Metabo MetaBox 145 BS L/BS LT/SB L/SB LT 18V (626886000)
Відео 3Фото 11 |
Metabo MetaBox 145 BS L/BS LT/SB L/SB LT 18V |
|
Об'єм ящика 11.2 л. Ящик призначений для акумуляторних дрилів і шурупокрутів Metabo BS L + LT і SB L + LT 18V
Ящики системи MetaBOX не кріпляться до скриньок системи MetaLoc. Стають один на одного, збігаються ніжки на дні з пазами на кришці, але не чіпляються один за одного
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo MetaBox 145 BS L/BS LT/SB L/SB LT 18V
Усі ціни 9 →Кейс для інструментів Metabo metaBOX 145 626886000 | 1 099 грн. |
Кейс Metabo MetaboX 145 для BS L / BS LT / SB L / SB LT, 18 В 626886000 | 799 грн. |
Кейс Metabo MetaboX 145 для аккум. BS / SB L / LT 18V 626886000 | 1 135 грн. |
Ящик для інструментів Metabo MetaBox 145 BS L/BS LT/SB L/SB LT 18V (626886 | 1 198 грн. |
Кейс Metabo metaBOX 145 для BS / SB L / LT, 18V 626886000 | 1 199 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →