Штроборез Metabo MFE 40 604040500
Відео 8Фото 7 |
Metabo MFE 40 604040500 |
|
Модель 604040510 поставляється без відрізних дисків, в комплекті моделі 604040500 є два алмазних відрізних диска, а в комплекті моделі 604040900 є два алмазних відрізних диска і один фрезерний диск
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo MFE 40 604040500
Усі ціни 19 →Штроборез Metabo MFE 40 + 2 алмазні диски + кейс (604040500) | 16 207 грн. |
Штроборіз Metabo MFE 40 (604040500) 604040500 | 16 207 грн. |
Штроборіз Metabo MFE 40 + 2 диска + долото 604040500 | 16 199 грн. |
Штроборіз Metabo MFE 40 (604040500) 604040500 | 16 199 грн. |
Штроборіз Metabo MFE 40 604040500 | 16 199 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Metabo MFE 40 604040500
Ціни на Metabo MFE 40 604040500 |
---|---|---|---|---|
Metabo MFE 40 604040510 | від 14 444 грн. | 15 пропозицій | ||
Metabo MFE 40 604040500 | від 14 438 грн. | 19 пропозицій | ||
Metabo MFE 40 604040900 | від 19 999 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →