Реноватор Metabo MT 18 LTX BL QSL 613088800
Відео 6Фото 12 |
Metabo MT 18 LTX BL QSL 613088800
Пристрій:реноватор
Коливань:8000 – 20000 кол/хв
Джерело живлення:акумулятор
Безщітковий двигун
Всі характеристики
Характеристики MT 18 LTX BL QSL 613088800
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo MT 18 LTX BL QSL 613088800
Акумуляторний мультитул Metabo MT 18 LTX BL QSL + 2 акк 18 V 4.0 Ah + ЗУ ( | 20 229 грн. |
Акумуляторний універсальний різак Metabo MT 18 LTX BL QSL, 2 акб LiHD 18 В | 20 229 грн. |
Metabo Mt 18 LTX BL Qsl Cordless Multitool 613088800 | 21 360 грн. |
Metabo Mt 18 LTX BL Qsl Cordless Multitool 613088800 | 21 894 грн. |
Metabo Mt 18 LTX BL Qsl Cordless Multitool 613088800 | 22 428 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo MT 18 LTX BL QSL 613088800
Ціни на Metabo MT 18 LTX BL QSL 613088800 |
---|---|---|---|---|
Metabo MT 18 LTX BL QSL 613088500 | від 16 183 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo MT 18 LTX BL QSL 613088800 | від 20 229 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo MT 18 LTX BL QSL 613088850 | від 7 990 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo MT 18 LTX BL QSL 613088840 | від 8 989 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →