Фрезер Metabo OF E 1229 SIGNAL 601229700
Відео 1Фото 5 |
Metabo OF E 1229 SIGNAL 601229700 |
|
Циферблатний індикатор для точного регулювання глибини фрезерування
Модель 601229000 поставляється без кейса, а модель 601229700 — з кейсом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo OF E 1229 SIGNAL 601229700
Усі ціни 6 →Фрезер Metabo OFE 1229 Signal в кейсі MetaBox 601229700 | 19 614 грн. |
Фрезер Metabo OFE 1229 Signal з кейсом METABOX 340 (601229700) 601229700 | 20 646 грн. |
Фрезер Metabo OFE 1229 Signal в metaBOX 340 601229700 | 19 614 грн. |
Фрезер верхний Metabo OF E 1229 SIGNAL (601229700) | 19 614 грн. |
Фрезер Metabo OFE 1229 Signal + MetaLoc (1.2 кВт) (601229700) 601229700 | 19 614 грн. |
Фрезер Metabo OF E 1229 Signal, 1200 Вт (Metaloc) 601229700 (5747) | 20 646 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →