Полірувальна машина Metabo PE 15-25 Set 615250500
Metabo PE 15-25 Set 615250500 |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo PE 15-25 Set 615250500
Усі ціни 13 →Полірувальна машина Metabo PE 15-25 Set Wood + кейс + 3 щітки + окуляри (6 | 13 419 грн. |
Кутова полірувальна машина Metabo PE 15-25 Set 615250500 | 13 419 грн. |
Полірувальна машина Metabo PE 15-25 SET (615250500) 615250500 | 13 419 грн. |
Кутова полірувальна машина Metabo PE 15-25 SET 615250500 | 13 419 грн. |
Шлифмашина полировальная Metabo PE 15-25 SET (615250500) | 13 419 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →