Дриль-шурупокрут Metabo PowerMaxx BS 12 Set 601036900
Відео 3Фото 5 |
Metabo PowerMaxx BS 12 Set 601036900 |
|
В комплекті 601036500 акумулятори ємністю 2 Агод, в комплекті 601036800 — 4 Агод, в комплекті 601036870 — 2 Агод, є набір аксесуарів, в комплекті 601036900 — 2 Агод, є ліхтар, в комплекті 601036910 — 2 Агод, є силовий адаптер PA 12 LED-USB
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Metabo PowerMaxx BS 12 Set 601036900
Ціни на Metabo PowerMaxx BS 12 Set 601036900 |
---|---|---|---|---|
Metabo PowerMaxx BS 12 601036500 | від 4 864 грн. | 28 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx BS 12 Set 601036870 | від 4 552 грн. | 12 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx BS 12 Set 601036910 | від 7 092 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo PowerMaxx BS 12 601036800 | від 6 780 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo PowerMaxx BS 12 601036890 | від 2 270 грн. | 15 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx BS 12 601036840 | від 4 049 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo PowerMaxx BS 12 Set 601036900 | від 8 132 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →