Шурупокрут Metabo PowerMaxx SSD 12 BL 601115890
Фото 4 |
Metabo PowerMaxx SSD 12 BL 601115890 |
|
Модель 601115890 поставляється без кейса, а модель 601115840 — з кейсом
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo PowerMaxx SSD 12 BL 601115890
Усі ціни 7 →Акумуляторний ударний гвинтоверт Metabo PowerMaxx SSD 12 BL без АКБ (60111 | 4 954 грн. |
Акумуляторний ударний гайкокрут Metabo PowerMaxx SSD 12 BL (без АКБ) 60111 | 4 899 грн. |
Гайковерт ударный аккумуляторный Metabo PowerMaxx SSD 12 BL (601115890) - | 4 899 грн. |
Гайковерт Metabo PowerMaxx Ssd 12 Bl (601115890) | 4 875 грн. |
Акумуляторний ударний гайковерт Metabo PowerMaxx SSD 12 BL (каркас) (60111 | 4 954 грн. |
Акумуляторний ударний гайковерт Metabo PowerMaxx SSD 12 BL (12 В, без АКБ) | 4 899 грн. |
Акумуляторний ударний гайковерт Metabo PowerMaxx SSD 12 BL, 12 В, Каркас ( | 6 861 грн. |
Модификації Metabo PowerMaxx SSD 12 BL 601115890
Ціни на Metabo PowerMaxx SSD 12 BL 601115890 |
---|---|---|---|---|
Metabo PowerMaxx SSD 12 BL 601115500 | від 8 154 грн. | 14 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx SSD 12 BL 601115800 | від 12 150 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx SSD 12 BL 601115890 | від 4 875 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo PowerMaxx SSD 12 BL 601115840 | від 7 866 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →