Шліфувальна машина по бетону Metabo RSEV 19-125 RT 603825730
Відео 3Фото 4 | 21 081 грн. Купити! Шліфмашина по бетону Metabo RSEV 19-125 RT + алмазна чашка 603825730Tools.net.uaОфіційний партнер Metabo (Київ) Поскаржитись |
Metabo RSEV 19-125 RT 603825730 |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Metabo RSEV 19-125 RT 603825730
Ціни на Metabo RSEV 19-125 RT 603825730 |
---|---|---|---|---|
Metabo RSEV 19-125 RT 603825700 | від 18 568 грн. | 10 пропозицій | ||
Metabo RSEV 19-125 RT 603825720 | від 24 161 грн. | 4 пропозиції | ||
Metabo RSEV 19-125 RT 603825710 | від 24 161 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo RSEV 19-125 RT 603825730 | від 21 081 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →