Обприскувач Metabo RSG 18 LTX (602038850)
Відео 2Фото 8 |
Metabo RSG 18 LTX |
|
Акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входить
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo RSG 18 LTX
Усі ціни 8 →Акумуляторний обприскувач Metabo RSG 18 LTX 15 (Без АКБ) (602038850) | 14 658 грн. |
Акумуляторний оприскувач ранцевий Metabo RSG 18 LTX 15, каркас 602038850 | 14 699 грн. |
Акумуляторний обприскувач Metabo RSG 18 LTX 15 без акб 602038850 | 14 699 грн. |
Опрыскиватель аккумуляторный Metabo RSG 18 LTX 15 (602038850) - без аккуму | 14 699 грн. |
Аккумуляторный (электрический) опрыскиватель Metabo Rsg 18 Ltx 15 без АКБ | 14 681 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →