Міксер будівельний Metabo RW 18 LTX 120 601163850
Відео 2Фото 6 |
Metabo RW 18 LTX 120 601163850 |
|
Модель 601163850 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, в комплекті моделі 601163000 два акумулятора (5.2 Агод) і зарядний пристрій в комплекті моделі 601163660 два акумулятора (5.5 Агод) і зарядний пристрій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo RW 18 LTX 120 601163850
Усі ціни 12 →Акумуляторний міксер Metabo RW 18 LTX 120 без АКБ + мішалка (601163850) | 14 403 грн. |
Акумуляторний міксер Metabo RW 18 LTX 120 (каркас) 601163850 | 14 444 грн. |
Акумуляторний міксер Metabo RW 18 LTX 120, без акб і з/п, у картонній коро | 14 444 грн. |
Дрель-миксер аккумуляторная Metabo RW 18 LTX 120 (601163850) - без аккумул | 14 444 грн. |
Дрель-миксер Metabo Rw 18 Ltx 120 (601163850) | 14 444 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Metabo RW 18 LTX 120 601163850
Ціни на Metabo RW 18 LTX 120 601163850 |
---|---|---|---|---|
Metabo RW 18 LTX 120 601163000 | від 22 007 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo RW 18 LTX 120 601163660 | від 20 600 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo RW 18 LTX 120 601163850 | від 12 600 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →