Міксер будівельний Metabo RWEV 1600-2 614047000
Фото 3 |
Metabo RWEV 1600-2 614047000 1200 Вт1600 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo RWEV 1600-2 614047000
Усі ціни 14 →Міксер Metabo RWEV 1600-2 (614047000) | 14 337 грн. |
Міксер Metabo RWEV 1600-2 614047000 | 8 999 грн. |
Міксер Metabo RWEV 1600-2 614047000 | 12 374 грн. |
Дрель-миксер Metabo RWEV 1600-2 (614050000) | 8 699 грн. |
Дрель-миксер Metabo Rwev 1600-2 (614050000) | 8 699 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Metabo RWEV 1600-2 614047000
Ціни на Metabo RWEV 1600-2 614047000 |
---|---|---|---|---|
Metabo RWEV 1200-2 614046000 | від 7 349 грн. | 13 пропозицій | ||
Metabo RWEV 1600-2 614047000 | від 8 699 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →