Дриль-шурупокрут Metabo SB 18 602245840
Фото 5 |
Metabo SB 18 602245840 |
|
Універсальна і продуктивна двошвидкісний дриль-шурупокрут з підтримкою ударного свердління та акумуляторним живленням. Являє собою продукт середньої цінової категорії, який може використовуватися як в якості часто використовуваного побутового інструменту, так і для виконання професійних робіт середньої інтенсивності. Обладнана потужним колекторним електродвигуном і витривалим редуктором, на основі загартованих сталевих зубчастих коліс.
Таке оснащення дозволяє розвивати піковий крутний момент до 48 Нм, чого цілком достатньо для виконання абсолютної більшості складальних, монтажно-демонтажних, будівельних та оздоблювальних робіт. Конструкція дрилі-шурупокрута Metabo SB 18 602245840 відрізняється високою ергономічністю і вдалим балансом ваги. Зручна пістолетна ручка з гумовими накладками забезпечує зручний хват і знижує стомлюваність користувача. Передбачено два режими частоти обертання швидкозатискного патрона (450/1600 об/хв) і плавне електронне регулювання швидкості курковим вимикачем. Є ефективний гальмо двигуна, реверс і підсвічування. В комплект поставки не входять акумуляторні батареї (18) і зарядний пристрій, тому дана комплектація краще всього підійде тим покупцям, у яких перелічені вище компоненти вже є.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Купити Metabo SB 18 602245840
Усі ціни 8 →Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Metabo SB 18 (корпус) 602245840 | 2 492 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Metabo SB 18 без акб і з/п в MetaLo | 2 492 грн. |
Акумуляторний ударний шуруповерт Metabo SB 18 | 5 568 грн. |
Акумуляторний ударний шуруповерт Metabo SB 18 | 5 573 грн. |
Шурпокрут-дриль Metabo SB 18, акумуляторний, Li-Power, 2*18В, 2Аг, 0-450/0 | 7 190 грн. |
- Артикул 602245840 — поставляється без кейса, зарядного пристрою та акумулятора
- Артикул 602245500 — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602245870 — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій, кейс і набір аксесуарів (74 шт)
- Артикул 602245960 — в комплекті 3 акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
Модификації Metabo SB 18 602245840
Ціни на Metabo SB 18 602245840 |
---|---|---|---|---|
Metabo SB 18 602245500 | від 5 499 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo SB 18 Set 602245870 | від 7 225 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo SB 18 Set 602245960 | від 10 039 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo SB 18 602245840 | від 2 492 грн. | 8 пропозицій |