Дриль-шурупокрут Metabo SB 18 LT 602103890
Відео 2Фото 4 |
Metabo SB 18 LT 602103890 |
|
Модель 602103890 поставляється без кейса, а модель 602103840 — з кейсом
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SB 18 LT 602103890
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Metabo SB 18 LT (корпус) 602103890 | 4 987 грн. |
Акумуляторний ударний дриль Metabo SB 18 LT без акб 602103890 | 4 987 грн. |
Metabo SB 18 LT 602103890 | 11 760 грн. |
Metabo SB 18 LT 602103890 | 12 054 грн. |
Metabo SB 18 LT 602103890 | 12 348 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo SB 18 LT 602103890
Ціни на Metabo SB 18 LT 602103890 |
---|---|---|---|---|
Metabo SB 18 LT Compact 602103510 | від 10 707 грн. | 12 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LT Set 602103600 | від 12 802 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LT 602103500 | від 13 720 грн. | 11 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LT Set 602103640 | від 13 075 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo SB 18 LT Set 602103960 | від 12 752 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo SB 18 LT Set 602103940 | від 14 488 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo SB 18 LT 602103890 | від 4 987 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LT 602103840 | від 5 098 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LT 602103610 | від 11 008 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →