Дриль-шурупокрут Metabo SB 18 LT BL 602316890
Фото 3 |
Metabo SB 18 LT BL 602316890 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SB 18 LT BL 602316890
Усі ціни 11 →Акумуляторний ударний шуруповерт Metabo SB 18 LT BL без АКБ (602316890) | 6 296 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Metabo SB 18 LT BL (корпус) 6023168 | 6 296 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Metabo SB 18 LT BL, без акб 6023168 | 6 296 грн. |
Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Metabo SB 18 LT BL (602316890) - б | 6 296 грн. |
Акумуляторний ударний шурупокрут Metabo SB 18 LT BL безщітковий Каркас (60 | 6 296 грн. |
ще 6 пропозицій
Особливості комплектації:
- Артикул 602316890 — поставляється без кейса, зарядного пристрою та акумуляторів
- Артикул 602316840 — поставляється без зарядного пристрою і акумуляторів, кейс в комплекті
- Артикул 602316550 — в комплекті 2 акумулятора Li-Power (2 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602316500 — в комплекті 2 акумулятора Li-Power (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602316670 — в комплекті 2 акумулятора LiHD (3.1 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602316800 — в комплекті 2 акумулятора LiHD (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602316820 — в комплекті 2 акумулятора LiHD (3.5 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602316930 — в комплекті 3 акумулятора LiHD (3.5 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602316960 — в комплекті 3 акумулятора Li-Power (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
Модификації Metabo SB 18 LT BL 602316890
Ціни на Metabo SB 18 LT BL 602316890 |
---|---|---|---|---|
Metabo SB 18 LT BL 602316550 | від 9 909 грн. | 15 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LT BL 602316500 | від 12 920 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LT BL Set 602316970 | від 14 690 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo SB 18 LT BL Set 602316960 | від 14 412 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo SB 18 LT BL 602316890 | від 6 296 грн. | 11 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LT BL 602316840 | від 7 110 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →