Дриль-шурупокрут Metabo SB 18 LT Set 602103600
Відео 2Фото 15 |
Metabo SB 18 LT Set 602103600 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SB 18 LT Set 602103600
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Metabo SB 18 LT Set 602103600 | 12 802 грн. |
Акумуляторний ударний шуруповерт Metabo SB 18 LT SET, 2 акб 18 В Li-Power | 12 802 грн. |
Metabo SB 18 LT Set 602103600 | 16 600 грн. |
Metabo SB 18 LT Set 602103600 | 17 015 грн. |
Metabo SB 18 LT Set 602103600 | 17 430 грн. |
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Артикул 602103500 — в комплекті 2 акумулятора Li-Power (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602103510 — в комплекті 2 акумулятора Li-Power (2 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602103600 — в комплекті 2 акумулятора Li-Power (2 Агод), зарядний пристрій, кейс і набір приладдя (79 шт)
- Артикул 602103610 — в комплекті 2 акумулятора Li-Power (2 Агод), зарядний пристрій, кейс, ліхтар і набір біт (15 шт)
- Артикул 602103670 — в комплекті 2 акумулятора LiHD (3.1 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602103800 — в комплекті 2 акумулятора LiHD (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602103820 — в комплекті 2 акумулятора LiHD (3.5 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602103870 — в комплекті 2 акумулятора Li-Power (4 Агод), зарядний пристрій, кейс і набір приладдя (65 шт)
- Артикул 602103930 — в комплекті 3 акумулятора LiHD (3.5 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602103960 — в комплекті 3 акумулятора Li-Power (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
Модификації Metabo SB 18 LT Set 602103600
Ціни на Metabo SB 18 LT Set 602103600 |
---|---|---|---|---|
Metabo SB 18 LT Compact 602103510 | від 10 707 грн. | 12 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LT Set 602103600 | від 12 802 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LT 602103500 | від 13 720 грн. | 11 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LT Set 602103640 | від 13 075 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo SB 18 LT Set 602103960 | від 12 752 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo SB 18 LT Set 602103940 | від 14 488 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo SB 18 LT 602103890 | від 4 987 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LT 602103840 | від 5 098 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LT 602103610 | від 11 008 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →