Дриль-шурупокрут Metabo SB 18 LTX BL I 602360840
Фото 5 |
Metabo SB 18 LTX BL I 602360840 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SB 18 LTX BL I 602360840
Усі ціни 12 →Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Metabo SB 18 LTX BL I в MetaBOX 145 | 9 806 грн. |
Акумуляторний ударний дриль Metabo SB 18 LTX BL I, без акб в кейсі MetaBox | 9 806 грн. |
Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Metabo SB 18 LTX BL I (602360840) | 10 345 грн. |
Акумуляторний ударний дриль Metabo SB 18 LTX-3 BL I (602360840) 602360840 | 9 806 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Metabo SB 18 LTX BL I (18 В, без АК | 10 345 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Metabo SB 18 LTX BL I 602360840
Ціни на Metabo SB 18 LTX BL I 602360840 |
---|---|---|---|---|
Metabo SB 18 LTX BL I 602360500 | від 14 142 грн. | 9 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LTX BL I 602360650 | від 13 520 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LTX BL I 602360850 | від 8 764 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LTX BL I 602360840 | від 9 806 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →