Дриль-шурупокрут Metabo SB 18 LTX BL Q I 602353650
Відео 2Фото 7 |
Metabo SB 18 LTX BL Q I 602353650 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Артикул 602353890 — поставляється без кейса, зарядного пристрою та акумуляторів
- Артикул 602353840 — поставляється без зарядного пристрою і акумуляторів, кейс в комплекті
- Артикул 602353500 — в комплекті 2 акумулятора Li-Power (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602353800 — в комплекті 2 акумулятора LiHD (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602353650 — в комплекті 2 акумулятора Li-Power (5.2 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602353660 — в комплекті 2 акумулятора LiHD (5.5 Агод), зарядний пристрій і кейс
Модификації Metabo SB 18 LTX BL Q I 602353650
Ціни на Metabo SB 18 LTX BL Q I 602353650 |
---|---|---|---|---|
Metabo SB 18 LTX BL Q I 602353500 | від 15 894 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo SB 18 LTX BL Q I 602353800 | від 17 065 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo SB 18 LTX BL Q I 602353650 | від 18 566 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo SB 18 LTX BL Q I 602353660 | від 20 892 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo SB 18 LTX BL Q I 602353890 | від 8 670 грн. | 9 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LTX BL Q I 602353840 | від 9 651 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →