Дриль-шурупокрут Metabo SB 18 LTX BL Q I 602361850
Metabo SB 18 LTX BL Q I 602361850 |
|
Модель 602361850 поставляється без аксесуарів, в комплекті 602361650 два акумулятора (5.2 Агод), зарядний пристрій і кейс, а в комплекті 602361660 два акумулятора (5.5 Агод), зарядний пристрій і кейс.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SB 18 LTX BL Q I 602361850
Усі ціни 12 →Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Metabo SB 18 LTX BL QI (Без АКБ та | 9 290 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Metabo SB 18 LTX BL Q I без акб і з | 9 290 грн. |
Акумуляторний ударний дриль Metabo SB 18 LTX BL Q I без акб 602361850 | 9 290 грн. |
Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Metabo SB 18 LTX BL Q I (602361850 | 9 290 грн. |
Акумуляторний ударний дриль Metabo SB 18 LTX BL Q I (602361850) 602361850 | 9 290 грн. |
ще 7 пропозицій
Особливості комплектації:
- Артикул 602353890 — поставляється без кейса, зарядного пристрою та акумуляторів
- Артикул 602353840 — поставляється без зарядного пристрою і акумуляторів, кейс в комплекті
- Артикул 602353500 — в комплекті 2 акумулятора Li-Power (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602353800 — в комплекті 2 акумулятора LiHD (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602353650 — в комплекті 2 акумулятора Li-Power (5.2 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602353660 — в комплекті 2 акумулятора LiHD (5.5 Агод), зарядний пристрій і кейс
Модификації Metabo SB 18 LTX BL Q I 602361850
Ціни на Metabo SB 18 LTX BL Q I 602361850 |
---|---|---|---|---|
Metabo SB 18 LTX BL Q I 602361650 | від 14 555 грн. | 13 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LTX BL Q I 602361660 | від 23 311 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LTX BL Q I 602361850 | від 9 290 грн. | 12 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LTX BL Q I 602361840 | від 10 298 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →