Дриль-шурупокрут Metabo SB 18 LTX Impuls 602192840
Відео 1Фото 10 |
Metabo SB 18 LTX Impuls 602192840 |
|
В комплекті моделі 602192500 два акумулятора ємністю 4 Агод, в комплекті моделі 602192650 два акумулятора ємністю 5.2 Агод, а в комплекті моделі 602192960 три акумулятори ємністю 4 Агод
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SB 18 LTX Impuls 602192840
Усі ціни 10 →Акумуляторний ударний шуруповерт Metabo SB 18 LTX Impuls + (Без АКБ та ЗУ) | 9 264 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Metabo SB 18 LTX Impuls без акб, з/ | 7 638 грн. |
Акумуляторний ударний дриль Metabo SB 18 LTX IMPULS, без акб в кейсі 60219 | 7 638 грн. |
Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Metabo SB 18 LTX Impuls (602192840 | 9 264 грн. |
Акумуляторний ударний дриль Metabo SB 18 LTX Impuls (602192840) 602192840 | 7 638 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Metabo SB 18 LTX Impuls 602192840
Ціни на Metabo SB 18 LTX Impuls 602192840 |
---|---|---|---|---|
Metabo SB 18 LTX Impuls 602192500 | від 12 384 грн. | 14 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LTX Impuls 602192650 | від 16 040 грн. | 10 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LTX Impuls Set 602192960 | від 18 109 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo SB 18 LTX Impuls 602192890 | від 7 011 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LTX Impuls 602192840 | від 7 638 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →