Дриль-шурупокрут Metabo SB 18 LTX Impuls Set 602192960
Відео 1Фото 10 |
Metabo SB 18 LTX Impuls Set 602192960 |
|
В комплекті моделі 602192500 два акумулятора ємністю 4 Агод, в комплекті моделі 602192650 два акумулятора ємністю 5.2 Агод, а в комплекті моделі 602192960 три акумулятори ємністю 4 Агод
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Артикул 602192890 — поставляється без кейса, зарядного пристрою та акумуляторів
- Артикул 602192500 — в комплекті 2 акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602192650 — в комплекті 2 акумулятора (5.2 Агод), зарядний пристрій і кейс
Модификації Metabo SB 18 LTX Impuls Set 602192960
Ціни на Metabo SB 18 LTX Impuls Set 602192960 |
---|---|---|---|---|
Metabo SB 18 LTX Impuls 602192500 | від 12 399 грн. | 14 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LTX Impuls 602192650 | від 16 040 грн. | 10 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LTX Impuls Set 602192960 | від 18 109 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo SB 18 LTX Impuls 602192890 | від 7 019 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LTX Impuls 602192840 | від 7 638 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →