Шліфувальна машина Metabo SE 17-200 RT Set 602259500
Відео 7Фото 3 |
Metabo SE 17-200 RT Set 602259500 без кейскейс |
|
Модель 602259000 поставляється без аксесуарів, а модель 602259500 — з кейсом і набором насадок
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SE 17-200 RT Set 602259500
Усі ціни 13 →Щіточна шліфувальна машина Metabo SE 17-200 RT Set + кейс + валик + 3 шліф | 17 473 грн. |
Щіткова шліфмашина Metabo SE 17-200 RT Set 602259500 | 17 999 грн. |
Полировочная щеточная машина Metabo SE 17-200 RT SET, в кейсе с 3 шлиф дис | 17 473 грн. |
Шліфмашина Metabo SE 17-200 RT Set барабанна 602259500 | 17 998 грн. |
Щітка машина Metabo SE 17-200 RT Set 602259500 | 17 999 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Metabo SE 17-200 RT Set 602259500
Ціни на Metabo SE 17-200 RT Set 602259500 |
---|---|---|---|---|
Metabo SE 17-200 RT 602259000 | від 9 600 грн. | 18 пропозицій | ||
Metabo SE 17-200 RT Set 602259500 | від 17 473 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →