Циркулярна пила Metabo Set KS 85 FS 691149000
Відео 4Фото 12 |
Metabo Set KS 85 FS 691149000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo Set KS 85 FS 691149000
Дискова пила Metabo KS 85 FS + FS 160 (691149000) | 13 870 грн. |
Дискова пила Metabo KS 85 FS з напрямною шиною FS 160 691149000 | 13 870 грн. |
Metabo Ks 88 Fs + 691149000 | 17 400 грн. |
Metabo Ks 88 Fs + 691149000 | 17 835 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo Set KS 85 FS 691149000
Ціни на Metabo Set KS 85 FS 691149000 |
---|---|---|---|---|
Metabo KS 85 FS 601085000 | від 8 745 грн. | 20 пропозицій | ||
Metabo KS 85 FS 601085500 | від 13 002 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo Set KS 85 FS 691149000 | від 13 870 грн. | 5 пропозицій |