Циркулярна пила Metabo Set KT 18 LTX 66 BL 691172810
Відео 7Фото 11 |
Metabo Set KT 18 LTX 66 BL 691172810 акк. 2 шт 5.5 Агод , без шиниакк. 2 шт 8 Агод , без шиниакк. 2 шт 8 Агод , шина FS 160акк. відсутній, без шиниакк. відсутній, шина FS 160 |
|
Модель 601866840 поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, в комплекті моделі 601866660 два акумулятора (5.5 Агод) і зарядний пристрій в комплекті моделі 601866810 два акумулятора (8 Агод) і зарядний пристрій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo Set KT 18 LTX 66 BL 691172810
Акумуляторна занурювальна дискова пилка Metabo KT 18 LTX 66 BL Set + 2 акк | 38 436 грн. |
Акумуляторна дискова пила Metabo KT 18 LTX 66 BL 2 акб LiHD 18 В / 8,0 Ah, | 38 436 грн. |
Акумуляторна заглибна циркулярна пилка Metabo KT 18 LTX 66 BL Set, 2 акб 1 | 38 436 грн. |
Metabo Kt 18 Ltx 66 Bl W Walizce Metabox 340 + 2Aku. Li-Hd 18V/8.0Ah Szyna | 44 854 грн. |
Metabo Kt 18 Ltx 66 Bl W Walizce Metabox 340 + 2Aku. Li-Hd 18V/8.0Ah Szyna | 43 760 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo Set KT 18 LTX 66 BL 691172810
Ціни на Metabo Set KT 18 LTX 66 BL 691172810 |
---|---|---|---|---|
Metabo KT 18 LTX 66 BL 601866660 | від 32 367 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo KT 18 LTX 66 BL 601866810 | від 34 390 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo Set KT 18 LTX 66 BL 691172810 | від 38 436 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo KT 18 LTX 66 BL 601866840 | від 16 499 грн. | 10 пропозицій | ||
Metabo Set KT 18 LTX 66 BL 691172840 | від 24 275 грн. | 6 пропозицій |