Кущоріз Metabo SGS 18 LTX Q (601609850)
Відео 3Фото 6 |
Metabo SGS 18 LTX Q |
|
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SGS 18 LTX Q
Усі ціни 22 →Акумуляторні ножиці для трави Metabo SGS 18 LTX Q (Без АКБ) (601609850) | 2 890 грн. |
Акумуляторні ножиці для кущів та газону Metabo SGS 18 LTX Q каркас 6016098 | 2 888 грн. |
Акумуляторні садові ножиці Metabo SGS 18 LTX Q (601609850) 601609850 | 2 887 грн. |
Акумуляторні ножиці для трави та кущів Metabo SGS 18 LTX Q з акб Li-Power | 5 555 грн. |
Кусторез аккумуляторный Metabo SGS 18 LTX Q (601609850) - без аккумулятора | 2 888 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →