Шурупокрут Metabo SSD 18 LTX 200 602196850
Відео 1Фото 2 |
Metabo SSD 18 LTX 200 602196850 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Артикул 602196840 — поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, в комплекті кейс і вставка в кейс MetaLoc
- Артикул 602196850 — поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та інших аксесуарів
- Артикул 602196890 — поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, в комплекті вставка в кейс MetaLoc
- Артикул 602196620 — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602196670 — в комплекті 2 акумулятора (3.1 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602196500 — в комплекті 2 акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
Модификації Metabo SSD 18 LTX 200 602196850
Ціни на Metabo SSD 18 LTX 200 602196850 |
---|---|---|---|---|
Metabo SSD 18 LTX 200 602196620 | від 11 495 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo SSD 18 LTX 200 602196670 | від 14 302 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo SSD 18 LTX 200 602196820 | від 13 881 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo SSD 18 LTX 200 602196500 | від 13 499 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo SSD 18 LTX 200 602196850 | від 6 574 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo SSD 18 LTX 200 602196890 | від 5 501 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo SSD 18 LTX 200 602196840 | від 7 658 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →