Шурупокрут Metabo SSD 18 LTX 200 BL 602396840
Відео 2Фото 2 |
Metabo SSD 18 LTX 200 BL 602396840 |
|
Функція Automatic Power Shift (APS) — автоматичне зменшення крутного моменту для запобігання пошкодження шурупа
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SSD 18 LTX 200 BL 602396840
Усі ціни 7 →Акумуляторний ударний гвинтоверт Metabo SSD 18 LTX 200 BL без АКБ + MetaLo | 10 007 грн. |
Акумуляторний ударний гайкокрут Metabo SSD 18 LTX 200 BL (каркас) MetaLoc | 7 225 грн. |
Акумуляторний ударний гайковерт Metabo SSD 18 LTX 200 BL, без акб в кейсі | 7 225 грн. |
Гайковерт ударный аккумуляторный Metabo SSD 18 LTX 200 BL (602396840) - бе | 10 008 грн. |
Акумуляторний ударний гайкокрут Metabo SSD 18 LTX 200 BL безщітковий Карка | 7 225 грн. |
Metabo 18V Ssd 18 Ltx 200 Bl 602396840 | 9 758 грн. |
Metabo 18V Ssd 18 Ltx 200 Bl 602396840 | 9 996 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo SSD 18 LTX 200 BL 602396840
Ціни на Metabo SSD 18 LTX 200 BL 602396840 |
---|---|---|---|---|
Metabo SSD 18 LTX 200 BL 602396820 | від 13 419 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo SSD 18 LTX 200 BL 602396800 | від 12 935 грн. | 18 пропозицій | ||
Metabo SSD 18 LTX 200 BL 602396650 | від 14 457 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo SSD 18 LTX 200 BL 602396890 | від 6 169 грн. | 13 пропозицій | ||
Metabo SSD 18 LTX 200 BL 602396840 | від 7 225 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →