Шабельна пила Metabo SSE 18 LTX BL 602267840
Відео 3Фото 5 |
Metabo SSE 18 LTX BL 602267840 акк. відсутнійкейс (сумка) / акк. 2 шт 5.2 Агод кейс (сумка) / акк. 2 шт 8 Агод кейс (сумка) / акк. відсутній |
|
Модель 602267850 поставляється без кейса, а модель 602267840 — з кейсом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SSE 18 LTX BL 602267840
Акумуляторна шабельна пилка Metabo SSE 18 LTX BL (Без АКБ та ЗУ) + кейс (6 | 11 296 грн. |
Акумуляторна шабельна пила Metabo SSE 18 LTX BL у MetaBox без акб і з/п 60 | 11 296 грн. |
Акумуляторна шабельна пила Metabo SSE 18 LTX BL, без акб в кейсі 602267840 | 11 296 грн. |
Metabo SSE 18 LTX BL (602267840) | 12 400 грн. |
Metabo SSE 18 LTX BL (602267840) | 12 710 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo SSE 18 LTX BL 602267840
Ціни на Metabo SSE 18 LTX BL 602267840 |
---|---|---|---|---|
Metabo SSE 18 LTX BL 602267850 | від 9 520 грн. | 4 пропозиції | ||
Metabo SSE 18 LTX BL 602267650 | від 19 323 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo SSE 18 LTX BL 602267810 | від 25 268 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo SSE 18 LTX BL 602267840 | від 11 296 грн. | 5 пропозицій |