Шабельна пила Metabo SSEP 1400 MVT 606178500
Metabo SSEP 1400 MVT 606178500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SSEP 1400 MVT 606178500
Усі ціни 10 →Шабельна пила Metabo SSEP 1400 MV (606178500) | 13 225 грн. |
Шабельна пила Metabo SSEP 1400 MVT 606178500 | 9 999 грн. |
Пила сабельная Metabo SSEP 1400 MVT (606178500) | 9 999 грн. |
Шабельна пила Metabo SSEP 1400 MVT в кейсі (606178500) 606178500 | 9 999 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості пили Metabo SSEP 1400 MVT 606178500:
- Довжина мережевого кабелю 4 м