Гайковерт Metabo SSW 18 LTX 400 BL SE 602255840
Metabo SSW 18 LTX 400 BL SE 602255840 без кейсакейс |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SSW 18 LTX 400 BL SE 602255840
Акумуляторний ударний гайкокрут Metabo SSW 18 LTX 400 BL SE в MetaBOX 145, | 9 496 грн. |
Акумуляторний ударний гайковерт Metabo SSW 18 LTX 400 BL SE, без акб в Met | 9 496 грн. |
Metabo SSW 18 LTX 400 BL SE + metaBOX bez a i ładowarki (602255840) | 10 960 грн. |
Metabo SSW 18 LTX 400 BL SE + metaBOX bez a i ładowarki (602255840) | 11 234 грн. |
Metabo SSW 18 LTX 400 BL SE + metaBOX bez a i ładowarki (602255840) | 11 508 грн. |
Модификації Metabo SSW 18 LTX 400 BL SE 602255840
Ціни на Metabo SSW 18 LTX 400 BL SE 602255840 |
---|---|---|---|---|
Metabo SSW 18 LTX 400 BL SE 602255850 | від 8 777 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo SSW 18 LTX 400 BL SE 602255840 | від 9 496 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →