Електролобзик Metabo STE 100 Quick 601100500
Відео 8Фото 6 |
Metabo STE 100 Quick 601100500 |
|
Модель 601100000 поставляється без кейса і набору аксесуарів; модель 601100500 поставляється з кейсом, але без набору аксесуарів; модель 601100900 поставляється з кейсом і набором аксесуарів (20 пилок)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo STE 100 Quick 601100500
Усі ціни 8 →Лобзик Metabo STE 100 Quick (601100500) | 5 098 грн. |
Лобзик Metabo STE 100 Quick з кейсом 601100500 | 5 099 грн. |
Електролобзик Metabo STE 100 QUICK + кейс (601100500) 601100500 | 5 367 грн. |
Лобзик Metabo STE 100 Quick в пластиковому кофрі 601100500 | 5 099 грн. |
Лобзик электрический Metabo STE 100 QUICK (601100500) | 5 099 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →