Ексцентрикова шліфмашина Metabo SXA 18 LTX 150 BL 600411840
Відео 1Фото 6 |
Metabo SXA 18 LTX 150 BL 600411840 без кейскейс |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SXA 18 LTX 150 BL 600411840
Усі ціни 7 →Акумуляторна ексцентрикова шлифмашина Metabo SXA 18 LTX 150 BL без акб і з | 7 999 грн. |
Акумуляторна ексцентрикова шліфмашина Metabo SXA 18 LTX 150 BL в кейсі MET | 7 999 грн. |
Акумуляторна ексцентрикова шліфувальна машина Metabo SXA 18 LTX 150 BL + m | 7 999 грн. |
Шлифмашина эксцентриковая аккумуляторная Metabo SXA 18 LTX 150 BL (6004118 | 10 591 грн. |
Metabo SXA 18 LTX 150 BL + metaBOX 600411840 | 10 040 грн. |
Metabo SXA 18 LTX 150 BL + metaBOX 600411840 | 10 291 грн. |
Metabo SXA 18 LTX 150 BL + metaBOX 600411840 | 10 542 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo SXA 18 LTX 150 BL 600411840
Ціни на Metabo SXA 18 LTX 150 BL 600411840 |
---|---|---|---|---|
Metabo SXA 18 LTX 150 BL 600411850 | від 6 999 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo SXA 18 LTX 150 BL 600411840 | від 7 999 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →