Ексцентрикова шліфмашина Metabo SXE 450 TurboTec 600129700
Відео 2Фото 4 |
Metabo SXE 450 TurboTec 600129700 без кейскейс |
|
Можливість вибору амплітуди коливань: 2.8 мм або 6.2 мм
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SXE 450 TurboTec 600129700
Усі ціни 6 →Ексцентрикова шліфувальна машина Metabo SXE 450 TurboTec + кейс (600129700 | 10 559 грн. |
Ексцентрикова шліфмашина Metabo SXE 450 TurboTec в кейсі MetaBox 215 60012 | 10 560 грн. |
Ексцентрикова шліфувальна машина Metabo SXE 450 TurboTec 600129700 | 10 560 грн. |
Metabo SXE 450 TurboTEC 600129700 | 11 200 грн. |
Metabo SXE 450 TurboTEC 600129700 | 11 480 грн. |
Metabo SXE 450 TurboTEC 600129700 | 11 760 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo SXE 450 TurboTec 600129700
Ціни на Metabo SXE 450 TurboTec 600129700 |
---|---|---|---|---|
Metabo SXE 450 TurboTec 600129000 | від 7 316 грн. | 19 пропозицій | ||
Metabo SXE 450 TurboTec 600129700 | від 10 559 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →