Циркулярна пила Metabo TKHS 315 C-2.8 DNB 103152100
Відео 2Фото 9 |
Metabo TKHS 315 C-2.8 DNB 103152100 2 кВт, 230 В2.8 кВт, 400 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo TKHS 315 C-2.8 DNB 103152100
Усі ціни 9 →Циркулярна пилка Metabo TKHS 315 C-2.8 DNB (0103152100) | 18 571 грн. |
Настільна циркулярна пила Metabo TKHS 315 C - 2,8 DNB 0103152100 | 18 499 грн. |
Настільна дискова пила Metabo TKHS 315 C-2.8 DNB 380 В (0103152100) 010315 | 18 499 грн. |
Настольна циркулярна пила Metabo TKHS 315 C-2.8 DNB, 380В (0103152100) | 24 289 грн. |
Циркулярна пила Metabo TKHS 315 C - 2.8 DNB 0103152100 | 18 571 грн. |
ще 4 пропозиції
Пила відмінна, але ніхто не каже, що дисків, що заточуються, немає, кошмар! Сам дис метабо щоб купити, коштує 2000тис. гривень. Просто капець! Практична! Мало потужності при розпилюванні дерева (1350Вт) користуюся Metabo TKHS 315 C-2.0 WNB 103152000 більше року |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Модель TKHS 315 C-2.0 WNB — напруга мережі 230 В
- Модель TKHS 315 C-2.8 DNB — напруга мережі 400 В
Модификації Metabo TKHS 315 C-2.8 DNB 103152100
Ціни на Metabo TKHS 315 C-2.8 DNB 103152100 |
---|---|---|---|---|
Metabo TKHS 315 C-2.0 WNB 103152000 | від 17 040 грн. | 15 пропозицій | ||
Metabo TKHS 315 C-2.8 DNB 103152100 | від 18 499 грн. | 9 пропозицій |