Циркулярна пила Metabo TKHS 315 M-4.2 DNB 103153300
Metabo TKHS 315 M-4.2 DNB 103153300 3.1 кВт4.2 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo TKHS 315 M-4.2 DNB 103153300
Усі ціни 7 →Настільна циркулярна пилка Metabo TKHS 315 M-4.2 DNB (103153300) | 27 560 грн. |
Настільна циркулярна пила Metabo TKHS 315 M - 4,2 DNB 0103153300 | 27 954 грн. |
Настільна дискова пила Metabo TKHS 315 M-4.2 DNB 380 В (0103153300) 010315 | 29 424 грн. |
Настольна циркулярна пила Metabo TKHS 315 M-4.2 DNB 400В 0103153300 | 29 425 грн. |
Metabo TKHS 315M 4,2 DNB 103153300 | 33 680 грн. |
Metabo TKHS 315M 4,2 DNB 103153300 | 34 522 грн. |
Настільна циркулярна пилка Metabo TKHS 315 M-4.2 DNB (103153300) | 29 424 грн. |
Модельні відмінності:
- Модель TKHS 315 M-3.1 WNB — напруга мережі 230 В
- Модель TKHS 315 M-4.2 DNB — напруга мережі 400 В
Модификації Metabo TKHS 315 M-4.2 DNB 103153300
Ціни на Metabo TKHS 315 M-4.2 DNB 103153300 |
---|---|---|---|---|
Metabo TKHS 315 M-3.1 WNB 103153100 | від 26 960 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo TKHS 315 M-4.2 DNB 103153300 | від 27 560 грн. | 9 пропозицій |