Циркулярна пила Metabo TS 36-18 LTX BL 254 613025850
Фото 5 |
Metabo TS 36-18 LTX BL 254 613025850 |
|
Живлення здійснюється від двох акумуляторів одночасно
Модель 613025850 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, в комплекті моделі 613025830 чотири акумулятора (7 Агод), зарядні пристрої та кейс, а в комплекті моделі 613025810 чотири акумулятора (8 Агод), зарядні пристрої та кейс
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo TS 36-18 LTX BL 254 613025850
Акумуляторна циркулярна пилка Metabo TS 36-18 LTX BL 254 без АКБ (61302585 | 37 163 грн. |
Акумуляторна настільна дискова пила Metabo TS 36-18 LTX BL 254 (без АКБ) 6 | 37 199 грн. |
Акумуляторна настільна дискова пила Metabo TS 36-18 LTX BL 254 без акб 613 | 37 199 грн. |
Metabo 613025850 | 56 280 грн. |
Metabo 613025850 | 57 687 грн. |
Модификації Metabo TS 36-18 LTX BL 254 613025850
Ціни на Metabo TS 36-18 LTX BL 254 613025850 |
---|---|---|---|---|
Metabo TS 36-18 LTX BL 254 613025850 | від 37 163 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo TS 36-18 LTX BL 254 613025830 | від 53 232 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo TS 36-18 LTX BL 254 613025810 | від 66 887 грн. | 6 пропозицій |